Servis elektroniky Sony


Naše společnost se zabývá záručním a pozáručním servisem spotřební elektroniky Sony a Sony Playstation. Neopravujeme mobilní telefony - pro opravu těchto výrobků, prosím, kontaktujte podporu společnosti Sony Mobile Communications.

Pro opravy používáme výhradně originální náhradní díly Sony, které objednáváme z centrálního skladu Sony Europe. Výrobek můžete do našeho servisu doručit osobně nebo zaslat libovolnou přepravní společností. Pro uplatnění záruční opravy je nutno s výrobkem dodat i prodejní doklad. Záruční podmínky se řídí platnými právními předpisy zejména Občanským zákoníkem.

Pokud k nám budete přístroj posílat, je třeba k výrobku přiložit stručný popis závady, kontakt na Vás (jméno, adresa, telefonní číslo, případně email) a informaci, zda po opravě budete chtít výrobek zaslat zpět nebo vyzvednout osobně. Když je přístroj připraven k vyzvednutí, informujeme zákazníka telefonicky, emailem nebo prostřednictvím SMS zprávy. Platba je možná v hotovosti, rovněž akceptujeme platební karty Visa a MasterCard.

Servis notebooků

Servis tiskáren

Opravy televizorů

Servis kamer

Opravy fotoaparátů

Servis konzolí

Servis další elektroniky Sony podle ceníku